Łódź-Śródmieście, ul. Gdańska

Wyślij znajomemu

 
Cena
295 000 PLN
Powierzchnia
66 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1914
Piętro
1
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Widna

Udostępnij

Jasne, rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi z pewnością zadowoli tych, którym zależy na doskonałej komunikacji z każdą częścią miasta, pełnej infrastrukturze handlowo-usługowej blisko miejsca zamieszkania oraz bliskości instytucji kultury.

Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze przedwojennej kamienicy przy ul. Gdańskiej 113. To 66 metrowe mieszkanie składa się z dwóch prawie 20 metrowych pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Do mieszkania przynależy 19 metrowa komórka. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, w 2017 roku przeprowadzono generalny remont – między innymi wymieniono instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną i zmieniono układ pomieszczeń, poprawiając ich funkcjonalność. Obecny rozkład jest widoczny na zamieszczonym poglądowym rzucie.
Kamienica znajduje się pod zarządem prężnie działającej wspólnoty. Wymienione zostały wszystkie instalacje, w najbliższym czasie planowane jest odrestaurowanie elewacji. W kamienicy wszystkie media są miejskie.

W okolicy znajdują się liczne połączenia tramwajowe (8,12,13,15,16,17), a w bliskim sąsiedztwie mieszczą się: przedszkole, szkoła podstawowa, liceum ogólnokształcące, przychodnie i sklepy . Leżący w odległości ok.700m park im. J.Piłsudskiego stwarza dużo możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Wiele atrakcji oferują również znajdujące się nieopodal teatry, restauracje, puby i kino.

Chcesz przekonać się, że to mieszkanie spełni Twoje wymagania - zadzwoń i umów się na prezentację.

Anna Pawlicka
795 606 122
e-mail: a.pawlicka@freedom-nieruchomosci.pl


Zapraszam również do naszego łódzkiego oddziału, który mieści się przy ulicy Wierzbowej 21 (pomiędzy ul. Pomorską a ul. Uniwersytecką)
tel. (pokaż numer)42 307 42 42; mail: lodzwierzbowa@freedom-nieruchomosci.

  • Komunikacja:Tramwaj

Anna Pawlicka

  • Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Formularz Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę freedom nieruchomości sp. z o.o. sp. k. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest freedom nieruchomości sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Zobacz najnowsze oferty PREMIUM