Lublin, Węglin, ul. Jaspisowa

Wyślij znajomemu

 
Cena
399 000 PLN
Powierzchnia
63,17 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
0
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Blok
Rok budowy
2009
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Udostępnij

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie idealne zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Węglin przy ul. Jaspisowej 3. Dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Mieszkanie jednopoziomowe, rozkładowe, usytuowane na wysokim parterze. Lokal wykończony materiałami o podwyższonym standardzie.

DZIEŃ POKAZOWY

Mieszkanie można obejrzeć i złożyć ofertę podczas dnia pokazowego, 14 lutego, w czwartek. Już dziś zadzwoń i zarezerwuj miejsce.

OPIS MIESZKANIA

Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze. Całkowita powierzchnia mieszkania to 63,17 mkw podzielona jest na trzy nieprzechodnie pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę oraz przedpokój.
Do mieszkania przynależy duży balkon oraz piwnica, możliwość dokupienia garażu za dodatkową opłatą.

LOKALIZACJA

Budynek usytuowany jest na ulicy Jaspisowej, dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. W pobliżu bloku znajduje się plac zabaw, przedszkole, sklep spożywczy. Kilka ulic dalej szkoła w trakcie budowy planowany termin realizacji inwestycji 2020/21.


KOSZTY

Mieszkanie własnościowe.

Czynsz wynosi około 240zł.


Opiekun oferty:
Wojciech Kubiak
730-778-889

Zapraszam również do odwiedzenia naszego oddziału w Lublinie przy ulicy Chopina 31/9.

* Ze względów bezpieczeństwa prezentacja mieszkania wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko oraz PESEL, a także podpisu na karcie odbioru adresu wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

* Do ceny mieszkania należy doliczyć 2% podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.
w.kubiak@freedom-nieruchomosci.pl

  • Dostępne w okolicy:Plac zabaw, Restauracja, Przedszkole, Bank, Żłobek, Zabudowa niska, Sklep, Apteka, Przychodnia lekarska, Szkoła
  • Komunikacja:Autobus

Joanna Kubiak

  • Dyrektor Oddziału

Formularz Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę freedom nieruchomości sp. z o.o. sp. k. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest freedom nieruchomości sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Zobacz najnowsze oferty PREMIUM