Ełk, ul. Jana Kochanowskiego

Wyślij znajomemu

 
Cena
299 630 PLN
Powierzchnia
72,20 m2
Piętro
0
Rynek
Pierwotny
Liczba pięter
4
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Idealny

Udostępnij

Na sprzedaż nowy lokal handlowo-usługowy położony w 5-kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym na osiedlu "Zakątek Kochanowskiego" przy ul. Kochanowskiego w Ełku.
Inwestycja oddana do użytku w II kwartale 2016 r.

Oferowana nieruchomość to lokal o powierzchni użytkowej 72,20 m2 znajdujący w się na parterze budynku, składający się z 3 pomieszczeń do dowolnego wykorzystania oraz przedsionka, korytarza i w.c.
Wejście do lokalu znajduje się od strony frontowej budynku. Lokal posiada duże przeszklone okna oraz rogowe, przeszklone drzwi wejściowe. Świetnie nadaje się zarówno pod działalność handlową jak i usługi.

Od centrum miasta dzieli odległość ok. 1,9 km. Miejsce jest spokojne, aczkolwiek dobrze skomunikowane z resztą miasta. Budynkiem administruje Wspólnota Mieszkaniowa co gwarantuje niskie koszty stałe.
W pobliżu znajdują się parkingi ogólnodostępne.

Lokal jest w stanie developerskim, tzn. do wykończenia.
Do ceny należy doliczyć podatek VAT.

Przy zakupie lokalu przez Freedom Nieruchomości nie ponosisz dodatkowych kosztów z tytułu obsługi Pośrednika. Zyskujesz za to pewność bezpiecznej transakcji.

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu.

Justyna Pieńkowska
tel. (pokaż numer)531 900 256
e-mail: j.pienkowska@freedom-nieruchomosci.pl

Zapraszamy tez do naszego biura w Ełku, ul. Wojska Polskiego 52/2b.

Justyna Pieńkowska

  • Dyrektor Oddziału

Formularz Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę freedom nieruchomości sp. z o.o. sp. k. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest freedom nieruchomości sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Zobacz najnowsze oferty PREMIUM