Września, ul. Alfreda Romanowicza

Wyślij znajomemu

 
Cena
299 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Częściowe

Udostępnij

Marzysz o budowie domu w urokliwej okolicy? Świetnie trafiłeś.

Polecam Państwu nieruchomość zlokalizowaną przy ul. A. Romanowicza, w nowo budującej się części Wrześni, o kształcie prostokąta o bokach około 33x36m zajmującą powierzchnię 1178 m2.
Atutem przedmiotowej działki jest to, że zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, znajduje się ona na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Zgodnie z w/w planem na nieruchomości można usytuować dom jednorodzinny o maksymalnej wysokości 9 m, liczący 2 kondygnacje. Możliwe jest zabudowanie 30% nieruchomości. Działka jest częściowo uzbrojona. Bezpośrednio doprowadzony jest prąd. Woda, gaz oraz kanalizacja znajdują się w drodze. W związku z tym ich przyłączenie do nieruchomości nie będzie stanowiło problemu.

Zapraszam do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość:

https://youtu.be/ivoS8xrsong

Jeśli są Państwo zainteresowani powyższą ofertą, zapraszam na prezentację po wcześniejszym kontakcie telefonicznym bądź mailowym.

Opiekun oferty:

Radzisław Sieradzki
E-mail: r.sieradzki@freedom-nieruchomosci.pl
Tel. 886 201 530

Zapraszam również do odwiedzenia naszego biura, które znajduje się w Poznaniu przy ul. Św. Michała 43

  • Dostępne w okolicy:Sklep, Szkoła, Restauracja, Plac zabaw, Bank, Centrum handlowe, Szpital, Fitnes, Przedszkole, Przychodnia lekarska, Apteka, Kościół, Basen, Hala sportowa
  • Droga dojazdowa:Utwardzona
  • Komunikacja:Brak

Radzisław Sieradzki

  • Stażysta

Formularz Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę freedom nieruchomości sp. z o.o. sp. k. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest freedom nieruchomości sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Zobacz najnowsze oferty PREMIUM